Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında sağlık, hizmet ve muhtelif imalat sektörlerinde 25 yıllık tecrübeye sahip olan girişimci iş insanları tarafından kurulmuştur. Kaliteli hizmet ve niş sağlık ürünlerini ülkemize getirerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak öncelikli hedefimizdir. 2020 Yılında pandemi nedeni ile ortaya çıkan, yurt içi ve yurt dışındaki partnerlerimizin yoğun kişisel koruyucu ekipman ihtiyaç ve talebine cevap verebilmek için önce yüzde yüz yerli FFP2/N95 maske makinesini üretmiş olup daha sonra FFP2/N95 maskenin imalatına başlamıştır.

Firmamız hâlihazırda üç marka altında kullanıcılara ürün ve hizmet sunmaktadır.

  • SKYMASK markası ile tek kullanımlık FFP2/N95 maske üretimi yapmakta olup ağırlıklı yurt dışı kurum ve kuruluşlardan gelen talepler doğrultusunda kişisel koruyucu ekipman imalat ve tedarikini yapmaktadır.
  • SEKOYA markamız ile medikal üretim hatları başta olmak üzere meltblown kumaş makinaları, FFP2/N95 maske makinaları ve her türlü sektöre dair imalat makinalarını üretip satmaktadır.
  • KronikS Markası altında teknoloji odaklı tıbbi cihazların ithalat/ihracat ve gerekse bayileri vasıtasıyla yurt içi pazarda satışa sunmaktadır

Misyonumuz

Dünyanın en baskın, fakat bir virüs karşısında son derece zayıf canlısı olan insanı, mümkün olan en üst seviyede  korumaktır.

Yaptığımız ve  yaptırdığımız üretimleri, ihraç ve  ithal ettiğimiz ürünleri, kaliteden asla ödün vermeden, çoklu testlerle, son ürün performansını kontrol ederek piyasaya sunmak, müşterilerimizin zihninde, önce ürünlerimize sonra da markamıza güven oluşturmak, çalışanlarımızda marka ve kurum aidiyetini sağlamak ve sürekli eğitimlerle yetkinliklerini arttırmaktır.

Vizyonumuz

Dünya çapında bilinir bir marka olmak. Uluslararası piyasalarda SKYMASK markasının hak ettiği saygınlığı kazanmasını sağlamak. Tüm süreçleri ile kalite yönetim sistemlerini devreye sokmak ve sektörün diğer oyuncularına, üreticilerine rol model olmak.  Ürün çeşitliliğimizi arttırarak daha çok kişiye dokunabilmektir.  İnsan sağlığı, çevre ve doğa dostu firma olarak bilinmek.  Çalışan sayısını arttırarak ekonomiye katkı sağlamaktır.