Maske Üretim Makinası

N95 / FFP2 Maske Makinası

Sekoya olarak hem sağlık sektöründe yer almamız hem de maske üreticisi olmamız nedeniyle maske üreticilerinin sorunlarını biliyor ve anlıyoruz. Özellikle pandemi sürecinde Çin menşeili makinelere talebin arttığı fakat yeterli teknik desteğin alınamadığı bu süreçte yerli ve milli maske makinesi üretiyoruz.  Bununla birlikte Yurt dışından alınan makinelerin, kurulum, ayarlama ve teknik destek noktasında da bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Odaklıyız

Sekoya, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çekme gayreti ile kaliteli ürün ve hizmeti amaçlar. Çalışanlarımız dahil tüm paydaşlarımıza azami yararı sağlamak için güvenilir, yenilikçi anlayışa sahip, çevreye saygılı üretim metotları ve ürünler sunar.

Kalite Önceliğimiz;

İçinde bulunduğumuz sektörlerde kaliteyi, iş sağlığı güvenliği ve çevre bilincini bir yaşam tarzı olarak benimsiyor ve uyguluyoruz.

Özellikle sağlık ve iş güvenliği sektörlerinde kullanılacak N95 / FFP2 üretim makinaları başta olmak üzere çeşitli sektörlerde imalat yapan üreticilere destek olmak, yenilikler sunmak, verim ve kaliteyi artıran çalışmalar yapmak öncelikli hedefimizdir.